Popálená Týnuš Třešnicková poprvé promluvila o tragickém incidentu! Prý se bála o svůj zrak!

Týnuš Třešničková (Zdroj: Instagram.com/tresnickova)

Česká youtuberka Týnuš Třešničková poprvé od tragické události promluvila o tom, jak na tom je. Uveřejnila na svém Instastories krátký vzkaz pro své fanoušky.

 

Ve čtvrtek to byl týden, kdy byla česká YouTube hvězda Týnuš Třešničková se svým přítelem popálená během ohnivé show ve vyhlášené istambulské restauraci. Rázem se jejich romantická dovolená proměnila v noční můru.

 

Hůře tragická nehoda dopadla pro Týnuš Třešničkovou, která skončila v nemocnici s popáleninami II. stupně na 35 procentech těla. Nejvíce měla zasažen obličej a hrudní část těla. Její přítel Viktor Hajíček byl pak hospitalizován s popáleninami na 15 procentech těla.

 

Nejprve nikdo nechtěl uvěřit, že se to stalo právě jim. Oblíbená youtuberka a intagramerka rázem přišla o to, co jí živilo a za co byla svými fanoušky obdivována – bezchybný zevnějšek. Nyní ale poprvé od tragické nehody promluvila a své fanoušky uklidnila.

 

„Denně mi píšete tak velké množství zpráv, a proto bych všem ráda dala vědět, že jsem v nejlepších rukou doktorů a sestřiček a cítím se každý den lépe. Moc děkuji za tolik pozitivní energie, kterou mi posíláte. Měla jsem velké štěstí, že jsem ‚jen‘ popálená. Určitě to mohlo dopadnout mnohem hůř. Bála jsem se o svůj zrak apod. Vše je ale v naprostém pořádku, a pokud se vše bude hojit tak, jak má, vyváznu bez jakýchkoliv následků. Takže teď v istanbulské soukromé nemocnici na všem pracujeme,“ napsala na svůj Instagram.

 

Fanoušci si tak jistě oddechli, že je vše na dobré cestě k plnému uzdravení.

Nechutnost v Česko Slovensko má talent doslova šokovala porotu!

Nové informace o stavu popálené youtuberky Týnuš Třešničkové: Takhle teď vypadá!