WTFWTF LOLLOL To mě štveTo mě štve SmutekSmutek Hustý!Hustý!

Ostrá youtuberka Mína seřvala své fanoušky. Tohle už trochu přehnala!

Youtuberka a muserka Mína (Zdroj: Instagram.com/minaisbest)

Česká youtuberka a muserka Mína se postarala o pořádný poprask. Na jedné ze svých akcí nevybíravě seřvala své fanoušky. Lidé jí za to nadávají.

 

Česká youtuberka a muserka Mína je bez pochyby velmi kontroverzní osobností českého internetu. Má ve svém dětském publiku mnoho fanoušků, kteří ji milují na tolik, že by za fotku s ní dali takřka cokoliv. Druhý tábor přestavují hejtří, kteří Mínu nemohou doslova vystát. Podle jejich slov je Mína jen namyšlený a rozmazlený spratek. Teď jim ale dala ještě větší důvod k tomu, aby ji nenáviděli.

 

Jako pěkná hysterka se předvedla o víkendu při podpisové akci v obchodním centru v pražských Letňanech. Dost agresivně a nevybíravě seřvala své fanoušky, kteří přišli na tuto akci jen kvůli ní. Jeden z přítomných fanoušků tento moment zaznamenal v podobě videa, které se okamžitě začalo šířit českým internetem. Mína později na svém instagramovém profilu uvedla, že musela křičet kvůli napjaté situaci a chování dětí v publiku. Ty se podle ní chovaly velice nezvladatelně.

 

 

Část fanoušků jednání Míny chápe a dává jí za pravdu. Jiní jí za to nadávají a projevují zklamání z celé akce. Na sociálních sítích hlásají, že Mína konečně ukázala svou pravou tvář.

Míno, bylo tohle opravdu nutné?

Ewa Farna hubne skoro před očima! Je z ní kočka.

Lady Gaga nejspíš opět zruší své zásnuby!