Nové informace o stavu popálené youtuberky Týnuš Třešničkové: Takhle teď vypadá!

Týnuš Třešničková (Zdroj: YouTube.com)

Youtuberka Týnuš Třešničková opět informovala o svém zdravotním stavu na sociální síti Instagram. Ukázala i výhled z nemocničního pokoje, kde tráví tyto dny.

 

Je tomu zhruba měsíc, co se při návštěvě Istanbulu změnil život české youtuberky a instagramerky Týnuš Třešničkové v totální peklo. V jedné z vyhlášených restaurací byla se svým přítelem, podnikatelem Viktorem Hajíčkem, popálena v průběhu kuchařské ohnivé show. Oba skončili hospitalizováni na tamní klinice. Týnuš konkrétně s popáleninami II. stupně na 35 procentech těla. Nejvíce měla zasažen obličej a hrudní část těla. Její přítel Viktor Hajíček byl pak hospitalizován s popáleninami na 15 procentech těla.

 

[irp posts=“724″ name=“Popálená Týnuš Třešnicková poprvé promluvila o tragickém incidentu! Prý se bála o svůj zrak!“]

 

Nejen fanoušci zahlcují její Instagram povzbudivými zprávami a přáními brzkého uzdravení. Nešla se ale i řada těch, kteří se nebáli zdržet negativních komentářů a měli ze zranění youtuberky dokonce radost.

 

Před třemi týdny Týnuš uveřejnila první informace o tom, jak to s jejím zdravotním stavem vypadá. Fanoušky tehdy uklidňovala slovy, že je „jen“ popálená. Dnes se objevila další zpráva ohledně jejího stavu, o kterém opět sama informovala na svém instagramovém profilu.

 

„Tak je to tady! Už nás tu je 400 tisíc! Naprosto neskutečné číslo,“ okomentovala počet svých sledujících. Dále popsala svůj aktuální zdravotní stav. „Vše se každým dnem lepší, obličej je na tom naštěstí úplně nejlépe a kromě umělých řas jsem to zase já. Zbytek těla bude ještě potřebovat pár týdnů do úplného uzdravení. Teprve potom plánuji návrat do ČR. Ještě jednou velké díky za obrovský příval pozitivní energie, kterou mi každý den posíláte,“ uveřejnila na svých stories. Připojila i fotku s výhledem z pokoje, na kterém se zotavuje.

 

Výhled z nemocničního pokoje Týnuš Třešničkové (Zdroj: Instagram.com/tresnickova)

 

Popálená Týnuš Třešnicková poprvé promluvila o tragickém incidentu! Prý se bála o svůj zrak!

Heroinová pašeračka Tereza H. u soudu: Ukázala se v diamantových náušnicích!