MikeJePan šokoval novým songem!

MikeJePan opět šokoval. Tentokrát sprostým letním „hitem“!

Youtuber MikeJePan, známý jako postrach městské policie, šokuje svým novým letním songem Mám nabito. I přes to, že mu před měsícem Youtube zablokoval účet, sliboval, že ho brzy získá zpět, a bude nám servírovat opět porci jeho provokatérské zábavy. Ani po měsíci se ale nic neposunulo dál. Jeho kanál je pro fanoušky nedostupný nadále.

 

Nebyl by to Mike, kdyby mu to bránilo ve vydání jeho nového letního songu. Zveřejnit ho musel na cizím kanále. Azyl mu poskytli kamarádíčci z partičky TVTwixx. Otázkou je, zda se mu vůbec podaří zablokovaný kanál získat zpět. Zatím to vypadá, že bude svůj obsah nejspíše zveřejňovat na kanále svých, podobně kontroverzních, kamarádíčků. Lidé se mu za to pod videem vysmívají a stává se též terčem hejtrů. Ani samotný song nezůstal bez posměchu.

 

Letní hymnu, jak svůj paskvil nazývá, zpívá se slovenským provokatérem KingDubaj. Je na pováženou, zda se v tomto případě dá vůbec o zpěvu hovořit. Mike několikrát opakuje tu samou melodii, útočí na youtubery Datla a Carrie Kirsten a text doplňuje lacinými nadávkami.

 

Foto: YouTube.com

Komentáře