FOTO: Týnuš Třešnicková poprvé odhalila své ruce. Z obrovských jizev se tají dech!

Popálená ruka Týnuš Třešničková (Zdroj: Instagram.com/tresnickova)

Už tomu bude devátý měsíc, co se oblíbená youtuberka Týnuš Třešničková (23) léčí v istanbulské nemocnici, poté co byla popálena ohněm při show ve vyhlášené restauraci Nusr-Et Steakhouse. Nyní po tři čtvrtě roce sebrala odvahu a ukázala další část svého těla, která byla ohněm zasažena.

 

Není tomu dlouho, co Týnuš Třešničková fanouškům na svém instagramovém účtu odhalila svoji tvář. Nyní v sobě našla další dávku odvahy a ukázala ve videu na Instastories své ruce, ve chvíli, kdy ukazovala zásilku, kterou obdržela od jednoho z fanoušků, který byl mimo jiné popálen ve stejném věku jako ona. Na videu je zachycena Týnina levá ruka plná jizev. Jak je vidno, její rekonvalescence ještě není zdaleka u konce.

 

Popálená ruka Týnuš Třešničková (Zdroj: Instagram.com/tresnickova)

 

Týnuš v poslední době začala stále častěji sdílet s fanoušky svůj život. Jak sama několikrát přiznala, v nemocnici se začíná nudit. Čas si proto krátí na sociálních sítích. Svým zraněním se zapsala do povědomí nejen teenagerů, kteří ji do té doby neznali. Za tu dobu si jen na její instagramový profil našlo cestu o několik desítek tisíc uživatelů více než před samotným úrazem.

Žačka 6. ročníku z bílinské základní školy zfackovala učitele. Tohle dost přehnala!

Totální zoufalství: Jiří Krampol chce zbavit manželku svéprávnosti!