WTFWTF LOLLOL To mě štveTo mě štve SmutekSmutek

Expřítelkyně promluvila o tom, jaký je FattyPillow v posteli!

Fatty a Sára (Zdroj: Youtube.com)

Už je to nějaký ten měsíc, kdy ukončili dvouletý vztah youtuberský tlouštík Karel Sivák, známý pod přezdívkou FattyPillow, a dnes již jeho expřítelkyně Sára Holanová. Nyní však pro server Extra.cz poodhalila, proč se spolu rozešli a jak jim to v posteli (ne)klapalo!

 

Jak to tedy bylo?

Podle Sáry Holanové nebyl rozchod zapříčiněn problémy v sexuálním životě. Na ten si naopak Sára stěžovat nemůže.

„Ten vztah už byl nějakou dobu špatný, asi dva až tři měsíce předtím, než jsme se oficiálně rozešli,“ řekla v rozhovoru pro Extra.cz.

 

Ani nadváha ex-partnera nebyla podle slov Sáry překážkou

„Mně imponují širší muži, takže se mi to svým způsobem líbilo,“ uvedla.

 

Problém se naskytl až v jejich společném soužití. Jelikož ani jeden z nich nechodil do práce, trávili spolu většinu volného času. Jejich domácnost se stávala čím dál více stereotypní.

„My jsme spolu trávili 24 hodin denně a prostě jsme si lezli na nervy. V těch 180 metrech čtverečních jsme byli oba neustále, takže tam byla pak určitá ponorka. Fakt to nešlo.“

 

Vedlejší roli v tom podle Sáry hrál také rozdílný životní biorytmus, ve kterém se expartneři značně rozcházeli. Fatty také trpěl depresemi, které se na rozchodu též podepsali.

„Kája streamoval dlouho do noci, pak dlouho spal, já jsem zase chtěla se psy ven, nebo nějakou jinou aktivitu, ale nemohla jsem s ním, protože byl unavený a spal,“ svěřila se.

 

Původně měla v plánu využít odbornou poradenskou pomoc, avšak místo toho vztah skončil tvrdým rozchodem.

„Já vím, že to dělal v určitém afektu. On mě vážně miloval, takže měl emoce vážně vyhrocené. Byla tam určitá forma hysterie, jak z mé strany, tak z jeho.“

 

V rozhovoru také přiznala, že se jí rýsuje nový vztah!

„Něco se mi rýsuje, ale nechtěla bych to úplně uspěchat,“ prozradila.

Prima získala licenci pro svůj nový celoplošný kanál!

Mareš zpět v SuperStar!