Největší podvody v SuperStar!

Porota SuperStar 2015 (Zdroj: TV Nova)

V letošním ročníku SuperStar bylo podvodů víc než dost!!! Jak to bylo s hlasováním pro Dalibora Slepčíka a se zveřejněním výsledků výherce tohoto ročníku? Vše Vám v tomto článku přiblížíme a nastíníme Vám skutečnou pravdu.

 

TOP finálová osmička letošního ročníku SuperStar (Zdroj: TV Nova)

1. Podvody s SMS hlasováním

Dne 29. 11. 2015 probíhalo semifinále SuperStar a jak mnozí ze sociálních sítí víte, od určitého času nešly posílat hlasy pro Dalibora Slepčíka, nejmladšího a oblíbeného soutěžícího. Pokud jste se rozhodli poslat SMS ve tvaru STAR 8 na telefonní číslo 906 11 13, tak se Vám zobrazilo následující:

 

Nefunkční SMS hlasování! (Zdroj: Facebook.com)

 

Rozhodli jsme se tento problém řešit zasláním e-mailu do TV Nova, ale doposud jsme bohužel neobdrželi žádnou odpověď. Také jsme se na Novu obrátili telefonicky, ale bohužel ani toto nevedlo k žádné nápravě. Přestože Dalibor vypadl před vstupem do super finále, pro mnohé z nás je vítězem právě on.

 

2. Vyhlášení vítěze letošního ročníku SuperStar

Jen pár hodin po vyhlášení vítězky Emy Drobné ve velkém GrandFinále SuperStar 2015, které se konalo dne 6. 12. 2015 se strhla na internetu lavina negativních komentářů, jelikož se na serveru Idnes.cz objevil ve 21:44 článek s titulkem Česko Slovensko mají novou SuperStar – Emmu Drobnou. Oficiální vyhlášení výsledků bylo ovšem až o dvě hodiny později.

 

Idnes.cz zveřejnila výsledek soutěže 2 hodiny před Novou a Markízou! (Zdroj: Reprofoto Idnes.cz)

Nova zveřejnila kompletní výsledky!