Mareš zpět v SuperStar!

Leoš Mareš (Zdroj: TV Nova)

Dlouho se spekulovalo, kdo bude moderátory letošní řady oblíbené pěvecké show SuperStar. Nyní je již odpověď zcela jasná. Po sedmi letech se to této show vrací moderátor Leoš Mareš. Moderátorskou partnerkou mu bude slovenská sexy brunetka s bosensko-maďarskými kořeny Jasmina Alagič. Jak sama uvedla na moderování se velice těší.

 

„Do projektu vstupuji s obrovským nadšením, energií, ale zároveň s pokorou a respektem,“ řekla Jasmina.

 

Leoš Mareš nás pořadem provede již po čtvrté!

Leoš Mareš není v moderování SuperStar žádným nováčkem. Měli jsme možnost ho viděl na obrazovkách TV Nova a Markíza v letech 2006, 2009 a naposledy v roce 2011.

 

„SuperStar je matka všech podobných soutěží. Naposledy jsem ji moderoval v roce 2011 a je mi ctí, že po sedmi letech opět zažiji jako moderátor atmosféru přímých přenosů s tolika talentovanými soutěžícími,” okomentoval svoje angažmá v SuperStar sám Leoš.

 

Od této soboty budou mít diváci možnost sledovat první díl SuperStar, v níž se zájemci utkají o výhru v hodnotě 2 000 000 Kč. Diváci však Leoše Mareše uvidí v SuperStar až po castingových kolech, kdy začnou živé přenosy. Výkony soutěžících bude hodnotit porota složená z Pala Habery, Bena Cristovaa, Kataríny Knechtové a Matěje Rupperta.

Expřítelkyně promluvila o tom, jaký je FattyPillow v posteli!

Vondráčková nedobrovolně pod vlivem omamné látky!