LOLLOL To mě štveTo mě štve SuperSuper SmutekSmutek Hustý!Hustý!

Letošní porota SuperStar pod drsnou palbou kritiky. Co se divákům nelíbí?!

Porota SuperStar 2020 (Zdroj: TV Markíza)

Je to sotva týden co televize Nova a Markíza uvedly světoznámou a velkolepou pěveckou show SuperStar. Diváci na novém složení poroty ale nenechali nit suchou. Do některých členů poroty se pouští kvůli jejich aroganci a namyšlenosti, která podle nich sahá do astronomických výšin.

 

V neděli 16. února odstartovali ve tradiční spolupráci televize Nova a Markíza dlouho očekávanou šestou řadu pěvecké show Česko Slovenská SuperStar, ve které budou čeští a slovenští soutěžící usilovat o stejnojmenný titul a o výhru 2 miliónů českých korun. Hodnotit je bude nová porota složená z herečky Patrície Pagáčové, šoumena Leoše Mareše, zpěvačky Moniky Bagárové, muzikanta Mariána Čekovského a ze stálice Pala Habery.

 

Již v průběhu vysílání prvního dílu se na facebookové stránce pořadu začali množit komentáře, které se strefují nejen do jednotlivých porotců, ale i do celkového složení. Nejvíce kritiky schytala herečka Patrície Pagáčová známá pod dívčím příjmením Solaříková.

 

„Otřesné !!!! Pagáčová ta tam přehrává roli?? Není vůbec přirozená a ta její namyšlenost a shazování soutěžících to vyčetla v příručkách a podle toho jede? Není to dlouho co jako učitelka JORDÁNOVÁ vypadala jako almara a teď sebevědomí, ale je to spíš trapné. Sázka na špatnou kartu.“, píše jedna z divaček.

 

Kritice se ale nevyhnula ani Monika Bagárová.

„Monika i Patricie zklamání.. Arogantní a povrchní..“, dodává divák SuperStar.

 

Na pováženou je také fakt, že porota nepůsobí příliš profesionálně. Ať už se díváme na Leoše Mareše, jehož písně byly z uměleckého hlediska nejednou kritizovány, na Patrícii Pagáčovou, která ani jako zpěvačka nikdy nepůsobila nebo na Moniku Bagárovou, jejíž umělecká dráha není příliš dlouhá.

Vyprovodila ze svého obchodu lupiče. Stačil jí na to pouhý mop!

Muži konečně promluvili. Ženy, tohle děláte při sexu špatně!