WTFWTF LOLLOL To mě štveTo mě štve SuperSuper SmutekSmutek Hustý!Hustý!

Zeman natočil speciální projev o koronavirové pandemii. Prima ho odvysílá ve čtvrtek!

Miloš Zeman, prezident ČR (Zdroj: David Sedlecký/Wikimedia)

Miloš Zeman dnes na zámku v Lánech natočil poselství pro občany České republiky, uvedl to novinářům prezidentův mluvčí.

 

Zemanův projev by se měl týkat momentálně vypjaté situaci ohledně koronavirové pandemie. Odvysílá ho televize Prima. Ne dnes, ale až ve čtvrtek v 19:25. Trvat by měl podle všeho 8 minut.

 

Na to ihned reagoval Petr Dvořák, generální ředitel České televize, dopisem směřovaným kancléři Vrastilavu Mynářovi, ve kterém mu nabízí, že by ve stejný čas mohla poselství odvysílat i veřejnoprávní televize.

 

Dvořák argumentuje tím, že by se tak projev prezidenta dostal k daleko širší divácké obci. Navíc je podle něj Česká televize schopna navázat s Primou okamžitou spolupráci. Ohání se také tím, že Česká televize vysílá i Vánoční poselství, které vyrábí komerční Nova.

 

Dopis Petra Dvořáka ohledně koronavirového poselství (Zdroj: ČT)

 

Rovněž Nova pořádala Primu o poskytnutí tohoto exkluzivního poselství.

„Víme, že televize Prima natočila s panem prezidentem Milošem Zemanem rozhovor a oznámila svůj záměr ho exkluzivně odvysílat. Věříme ale, že formát tohoto významu, v těžkém období, kterým naše země a její občané právě procházejí, by měly odvysílat všechny televize, aby byl zpřístupněn v jeden okamžik co největšímu množství diváků. TV Prima jsme o poskytnutí práv k simultánnímu vysílání požádali,“ řekla Lucie Melecká, ředitelka korporátní komunikace TV Nova.

Vodafone hlásí přetíženou mobilní síť. Tisíce lidí mají problémy se dovolat!

Hvězda filmů pro dospělé má příznaky koronaviru. Daisy Lee mohla ohrozit až 60 lidí!