Žačka 6. ročníku z bílinské základní školy zfackovala učitele. Tohle dost přehnala!

ZŠ Za Chlumem (Zdroj: www.zschlum.cz)

Teprve dvanáctiletá žačka bílinské Základní školy Za Chlumem si zadělala na velké problémy. Zfackovala svého učitele za to, že od něj dostala poznámku. Kvůli této drsné pomstě se o žačku a její rodiče začala zajímat nejen policie, ale i sociálka, které to škola ohlásila.

 

Škola o celém incidentu informovala na svých webových stránkách. K celé události se vyjádřila sama ředitelka školy. „V pátek 17. 5. došlo k fyzickému napadení pedagoga naší školy žákyní šestého ročníku. Toto napadení bylo předem naplánované a mnoho žáků o něm vědělo, tento útok podporovalo a považovalo jej za zábavu,“ uvedla ředitelka Mgr. Barbora Schneiderová.

 

Incident, který se v pátek odehrál na jedné bílinské základce se jen tak pod koberec nezamete. „Tímto bychom rádi upozornili, že v žádném případě nebudeme takové chování tolerovat a přecházet. Jedná se o naprosté překročení hranic slušného chování a nemá nic společného s klasickou nekázní, kterou vzhledem k věku a vývoji žáků v rámci možností respektujeme,“ dodala ředitelka školy.

 

O plánu žačky údajně věděli i její spolužáci. Měli jí dokonce povzbuzovat. Chodbou se měly nést i hesla jako „vlep mu ji“ nebo „hezky mu dej“.

 

„Zaťukala mu na rameno, vrazila mu facku a utekla. Děti ze šesté třídy se domlouvaly. Ona ta holčička šla do kabinetu a kolem kabinetu stálo víc lidí,“ uvedla pro TV Nova spolužačka dívky.

 

Škola o celé události obeznámila policii i sociálku. Sám učitel zvažuje podání trestního oznámení.

Jeho vysoké ego je až do nebe volající, kritizují Davida Gránského jeho fanynky!

FOTO: Týnuš Třešnicková poprvé odhalila své ruce. Z obrovských jizev se tají dech!