WTFWTF LOLLOL To mě štveTo mě štve SmutekSmutek Hustý!Hustý!

Televize Nova a Prima chystají další mimořádné změny ve vysílání

TV Nova a Prima chystají změny v programu (Zdroj: TV Nova, FTV Prima)

Koronavirová pandemie se dotkla i mediálního světa. Oba konkurenti, Prima i Nova v posledních hodinách přikročily k mimořádným změnám v televizním programu. Důvodem je zejména přerušení natáčení pořadů a seriálů, kvůli obavě o zdraví herců a zaměstnanců obou televizí.

 

Změny se dotknou zejména seriálu Slunečná, který Prima uvede pouze v úterky. Ve čtvrtek se na obrazovky vrátí neméně populární seriál Vinaři. Po vzájemné dohodě s TV JOJ nasazuje televize Prima na páteční večer místo avizované show Zlatá maska pořad Máme rádi Česko. Do odvolání nepoběží ani premiérové díly Show Jana Krause a talkshow Na Pavláska od 14. dubna vystřídá Poklad z půdy.

 

Nové programové schéma Primy (Zdroj: FTV Prima)

 

„Velmi nás tyto neplánované změny mrzí, ale věříme, že diváci tento krok pochopí. Naše výroba vlastních pořadů je momentálně omezena kvůli mimořádným opatřením vlády ČR, kdy jednak nemůžeme pokračovat v natáčení vybraných pořadů, zároveň také ale musíme dbát na zdraví našich zaměstnanců i spolupracovníků, kteří se na postprodukci pořadů podílí, což nám neumožňuje dokončení některých již natočených a plánovaných pořadů. Proto jsme se po důkladném zvážení rozhodli některé pořady odložit na podzim,“ říká Marek Singer, generální ředitel skupiny Prima.

 

K obdobným opatřením přistoupila i TV Nova. Jak již dříve avizovala, vlajkový seriál Ulice uvidí diváci pouze 4x týdně. V pátek místo něj bude televize reprízovat úspěšný sitcom Comeback. Další změny se týkají zejména středečních večerů.

 

„Show MasterChef Česko posouváme do hlavního vysílacího času i na základě jeho mimořádného úspěchu u diváků v původně vysílaném čase od 21:30,“ říká programová ředitelka Alex Ruzek.

 

Po MasterChef Česko pak poběží reprízované díly Výměny manželek. Ty prémiové Nova odsouvá na neurčito. Dále se od úterý 17. března 2020 ruší do odvolání ve vysílání Nova 2 zpravodajská relace TN2.

Ochrana před koronavirem: Harry s Meghan k sobě jen tak někoho nepustí!

Startuje kanál ČT3! Určený bude zejména seniorům