Otřesná vražda v Pardubicích. Obětí bylo teprve sedmileté dítě!

Ilustrační foto (Foto: Wikimedia)

Pardubičtí kriminalisté prošetřují smrt malého dítěte, které udajně zavraždil jeho otec. I přesto, že se k dítěti dostavila okamžitá pomoc záchranářů, nepodařila se obnovit jeho srdeční činnost. Muže momentálně vyšetřuje policie.

 

Kriminalisté z Pardubic prošetřují obrovskou tragédii, která se odehrála v dvojgeneračním domku čtvrti Studánka na okraji Pardubic. Došlo zde k vraždě malého dítěte, kterému mělo být bylo teprve 7 let. Pachatelem je údajně jeho vlastní otec (40).

 

Podle informací televize Nova byli v tu chvíli v domě přitomni prarodiče malého dítěte. Jeden z nich pak zavolal záchranku, která podle všeho nejprve vyjížděla k otci dítěte.

 

„V noci ze 12. na 13. května vyjížděla posádka k dospělému muži. Na místě bylo nalezeno malé dítě v bezvědomí,“ uvedl mluvčí pardubické záchranné služby Aleš Malý.

 

„Ihned po nálezu byla zahájena neodkladná resuscitace a provedeny urgentní chirurgické život zachraňující úkony. Bohužel ani po téměř hodinu trvající resuscitaci se nepodařilo u dítěte obnovit srdeční akci a pacient zemřel,“ dodal mluvčí záchranářů.

 

Muži za tento čin hrozí až vyjímečný trest odenětí svobody. Policie momentálně celou situaci prošetřuje a vzhledem k citlivosti celého incidentu odmítá uvádět bližší informace.

 

„Vůbec to nechápeme, jsme z toho v šoku. Byl to hodný chlap, o rodinu se staral, měl normální zaměstnání. Jeho žena měla nějaké problémy, i s alkoholem, o děti se odmítala starat,“ uvedli sousedé rodiny pro server Idnes.cz.

Dnes zemřela jedna z nějvětších filmových hvězd Václav Postránecký!

Základní školy opoustí ročně tisíce žáků bez získání základního vzdělání!