Osudná vražda dívenky na svatbě! Vrah se ještě vrátil na drink!

Holčička Maëlys de Auraujo (Zdroj: Facebook.com)

Setkání devítileté dívenky Maëlys de Auraujo a třiačtyřicetiletého muže Nordahla Lelandaise na jedné svatbě ve francouzském Pont-de-Beauvoisin se stalo osudným!

 

Holčička Maëlys de Auraujo byla po svatbě pět měsíců pohřešována. Pátrání ovšem dopadlo tragicky, byla nalezena mrtvá. Policisté i svatební hosté si nejprve mysleli, že jde o únos. Dívenku si však vyhlídl bývalý vojenský psovod Nordahl Lelandais, který jí též zabil.

 

Nordahl Lelandais (Zdroj: Facebook.com)

 

Muž se v inkriminovanou dobu nacházel na stejném místě jako dívka. Oba byli svatebními hosty, který v současně ze svatby zmizeli. On se poté, co dívenku zavraždil na svatbu vrátil, aby si dal drink. Dívenka však už nikoliv. Policii přiznal, že její tělo schoval u svého domu a na nedlouho na to tělo odvezl do hor v Chatreuse, kde ho zakopal.

 

Policie se na něj zaměřila kvůli nejasnostem v jeho výpovědi. Dlouhé měsíce před policií svůj hrůzný čin zapíral, až nyní ho přiznal. Vraždu ale popírá. Podle něj se jedná o souhru nešťastných náhod.

 

Vyvěšování letáků s popisem dívky (Zdroj: Twitter.com)

 

Podle serveru TN.cz policisté nyní pracují s motivem, že se jedná o sériového vraha. Pravdu ukáže až další policejní vyšetřování.

Bavič Kazma si zahrává s fanoušky, tahá z nich peníze!

Prima získala licenci pro svůj nový celoplošný kanál!