Nechutnost v Česko Slovensko má talent doslova šokovala porotu!

Studio Česko Slovensko má talent (Zdroj: TV Joj)

Show Česko Slovensko má talent, často ukazuje dech beroucí vystoupení nadaných soutěžících. Objeví se tam občas i někdo, kdo dokáže porotu svým vystoupením totálně znechutit. To se také včera povedlo!

 

Každou sobotu večer uvádí televize Prima na své obrazovky fenomenální show Česko Slovensko má talent, kde se objevují mnohdy soutěžící, nad jejich schopnostmi se porotě a divákům jen tají dech. Tuto sobotu se ale jednomu soutěžícímu podařilo porotu nejen naprosto šokovat, ale také pěkně znechutit.

 

Na pódiu objevil starší muž převlečený do kostýmu jakéhosi super hrdiny. “Je možné, že svým vystoupením dnes uchvátí nějakou Češku nebo Slovenku,” okomentoval soutěžícího David Gránský. Porota v tu chvíli čekala vše možné, ale tohle by je ani ve snu nenapadlo.

 

Postarší pán, říkající si Mr. Methan, si lehl na stůl a zvedl nohy nahoru. V tom okamžiku začala Lujza Garajová-Schrameková tušit, že se nebude na pódiu odehrávat nic hezkého. “Nevím, jestli toto chci vidět”, řekla s obavami. Ty byly také naprosto oprávněné.

 

Mr. Methan v Česko Slovensko má talent (Zdroj: TV Joj)

 

Když začala hrát hudba, Mr. Methan přiložil mikrofón ke svému zadku a začal prdět do rytmu hudby. Výrazy šokované poroty mluvily za všechno. Není tak divu, že soutěžící do dalšího kola nepostoupil. Stačí jen doufat, že mikrofón před vystoupením dalšího soutěžícího pořádně vydesinfikovali.

Bývalá přítelkyně Fattyho Pillowa tvrdě útočí na herečku Annu Kadeřávkovou!

Popálená Týnuš Třešnicková poprvé promluvila o tragickém incidentu! Prý se bála o svůj zrak!