WTFWTF LOLLOL To mě štveTo mě štve SuperSuper Hustý!Hustý!

Muži konečně promluvili. Ženy, tohle děláte při sexu špatně!

Ilustrační obrázek (Zdroj: Pixabay)

Když přijde na téma sexuálních praktik, každý preferuje něco jiného. Tentokrát se o slovo přihlásili muži. Na Redditu (pozn. red. sociální síť) prozradili, co nesnášejí v posteli. Ženy by podle nich měly být přirozené, neměly by napodobovat pornoherečky, které vůbec neodrážejí realitu.

 

Diskuse s názvem „Muži na Redditu: Jaké chyby dělá vaše žena při sexu?“ zaujala nemalou část mužské populace. Příspěvek získal více než 15 000 odpovědí. Většina se shodla na tom, že při sexu nepotřebují neustálý křik a stejně nejsou příliš nadšeni ze svazování či jiných praktik připomínajících filmový hit 50 odstínů šedi.

 

Ilustrační obrázek (Zdroj: Pixabay)

 

„Když muže uspokojujete rukou, nedojíte krávu, nedržte penis tak silně, jakoby jste v ruce držely hračku proti stresu,“ píše jeden z mužů, který se zapojil do pikantní ankety. Další se ptá, jestli někdo zažil sex, kdy byla žena nahoře a zlomila mu penis. Jeden z chlapů zas vyzývá ženy, aby se nebály svým partnerům říci, co mají rády. Další uživatel upozornil na to, že mnoho žen čeká na první impulz ze strany chlapa, přitom tento zvyk už dávno neplatí a klidně mohou být aktivní i ženy.

 

To, co většinu těchto mužů spojuje, je averze vůči křiku a falešným povzdechům. „Nesnažte se napodobovat dívky z porna. Je to nepřirozené a už vůbec ne vzrušující,“ uvedl jeden z chlapů. Dodal, že mnohem raději by byl, kdyby jeho žena šeptala než zbytečně falešně vykřikovala.

Letošní porota SuperStar pod drsnou palbou kritiky. Co se divákům nelíbí?!

Ronaldo bez fanoušků. 1000 hra na prázdném stadionu!