Zdeněk z Výměny manželek poprvé promluvil o nehodě, při které přišel o nohy!

Zdeněk (34) ze středeční Výměny manželek promluvil poprvé od nehody, při které přišel o obě nohy. Byl probuzen z umělého spánku, ale stále bojuje o život připoutaný k nemocničními lůžku!

 

V sobotu večer se divákům TV Nova v pořadu Výměna manželek představil Zdeněk (34) se svou přítelkyní Ditou (38). Jenže dva dny před samotným odvysíláním celé výměny se jejich život proměnil v peklo.

 

Zdeněk se živil jako řidič kamiónu a to se mu nakonec stalo osudným. Při jízdě po dálnici D2 ve směru na Bratislavu narazil do kamiónu na konci kolony, která se utvořila díky jiné bouračce.

 

Na poslední chvíli se mu podařilo strhnout řízení doprava, ale i tak se střetl s kamiónem před sebou a při tom zasáhl třetí kamión z Polska. Zatím co řidiči obou kamiónů vyvázli pouze s lehkými poraněními, Zdeněk je upoután na nemocniční lůžko s amputovanými oběma končetinami.

 

Zásah při tragické nehodě Zdeňka z Výměny manželek (Foto: HZS Jihomoravského kraje)

 

Na místo byla přivolána posádka hasičů i záchranářů. Po vyproštění, které trvalo 55 minut byl uveden do umělého spánku a následně transportován na urgentní příjem FN v Brně Bohunicích.

 

Kromě amputovaných nohou má Zdeněk rozbitou hlavu a poraněná žebra. V těchto dnech byl probuzen z umělého spánku. „Na to, že nemá nohy, reagoval celkem dobře. Mluvit nemohl, ale psal písmenka, že to bude dobrý, že to dá. Je rád, že žije,“ prozradila pro televizi Nova jeho partnerka Dita.

Komentáře