Totální zoufalství: Jiří Krampol chce zbavit manželku svéprávnosti!

Jiří a Hanka Krampolovi (Zdroj: Wikimedia/Luděk Kovář, commonsisifa.com)

Není tomu dlouhá doba, co Hana Krampolová (57), manželku herce Jiřího Krampola (80) skorčila na kapačkách v tuniské nemocnici poté, co zkolabovala. Teď ji ale záchranka odvážela znovu přímo z domova. Podle našeho zdroje z blízkého okolí rodiny Krapolových odmítá Hana jíst a neustále zvrací.

 

Jiřímu Krampolovi v poslední době docházejí síly i trpělivost s manželkou Hankou. Je ze situace kolem ní naprosto zdrchaný. Největším problémem je její nechutenstí. Krampol se snažil manželce nabízet všemožné dobrůtky. Vždy se ale setkal s odmítavou odpovědí. Když už jí nakonec k něčemu přemluvil, vyzvracela to.

 

Hanička je v nemocnici, dávají jí kapačky. Ale stejně nevím, co bude dál. Nechápu, co se stalo. Na jaře přestala jíst a strašně zhubla. A nelepší se to. Nechápu, že po tolika týdnech nemá třeba hlad,“ stežuje si Krampol.

 

„Pořád dokola opakuje, že je zdravá a nic jí není a proč ji dávám do nemocnice,“ dodal pro server eXtra.cz zoufalý manžel. „Kdyby ji doktoři znesvéprávnili, bylo by to řešení!“

 

FOTO: Týnuš Třešnicková poprvé odhalila své ruce. Z obrovských jizev se tají dech!

Naděje, že se pašeračka Tereza dostane z pákistánského vězení je teď ještě mizivější!