WTFWTF LOLLOL To mě štveTo mě štve SuperSuper Hustý!Hustý!

Ochrana před koronavirem: Harry s Meghan k sobě jen tak někoho nepustí!

Meghan Markle a princ Harry (Zdroj: Wikimedia/Office of the Governor-General)

Díky přesunu do Kanady se Britský princ Harry a jeho manželka Meghan vyhnuli koronaviru SARS-Cov-2 ve Spojeném království.

 

Jeho nejbližší rodina a známí takové štěstí však neměli. Harry se cítí bezmocný a obává se o zdraví zejména svého otce, babičky, dědečka a dalších. Spadají totiž do ohrožené skupiny, kvůli svému vysokému věku. Virus by pro ně mohl být smrtící. „Meghan nejbližším přátelům svěřila, že je Harry velmi rád, že mohli strávit čas s rodinou předtím, než propuklo celé to šílenství,“ cituje deník The Mail.

 

Meghan Vévodkyně ze Sussexu přijala nejvyšší hygienické opatření a všichni její zaměstnanci musí povinně nosit rukavice a roušky. „Jen pár vyvolených se smí přiblížit k ní, Harrymu a Archiemu,“ uvedl jiný deník.

 

„Harry je stále v kontaktu s otcem i babičkou. Naléhá na ně, aby zůstali v bezpečí a byli extra obezřetní,“ cituje další zdroj The Mail. Královna Alžběta II. se do úterního dne zdržovala v Buckinghamském paláci. Na příkaz vlády ale bude od středy čas trávit na hradě Windsor.

Hvězda filmů pro dospělé má příznaky koronaviru. Daisy Lee mohla ohrozit až 60 lidí!

Televize Nova a Prima chystají další mimořádné změny ve vysílání