Naděje, že se pašeračka Tereza dostane z pákistánského vězení je teď ještě mizivější!

Tereza Hlůšková v Pákistánu (Zdroj: reprofoto Express news)

Poté co si Tereza Hlůšková (22), češka zadržená na letišti v pákistánském Láhauru za pašování 9kg heroinu, vyslechla svůj trest ve výši 8 roků a 8 měsíců strávených za mřížemi, přišla další rána z místa, odkud by to nikdy nečekala!

 

Po tom, co si Tereza vyslechla svůj trest, úplně se zhroutila. Stráví nejlepší léta svého života za mřížemi pákistánského vězení. Pobyt v tamní věznici nezvládá vůbec dobře, několikrát si stěžovala i na špatné hygienické podmínky, když musela místo vložek používat hadr. To je také jeden z několika důvodů proč se chtěla dostat co nejdřív ven.

 

Proto prostřednictvím svého právního zástupce podala žádost o to, aby se její odvolání projednalo co nejdříve. To by mělo proběhnout podle všeho na začátku září. Tereza žádala o to, aby se toho dočakla už v červnu. „Nemohu být zavřená v pákistánském vězení. Propusťte mě nejdříve, jak to jen bude možné. Počítám tu každý den,“ cituje z Tereziny žádosti Blesk.

 

Žádost bude ale nespíše v niveč. Její právník se totiž na středeční jednání úplně vykašlal a nedorazil na něj. Údajně měl mít plno práce kvůli jinému případu. Soudkyně Alia Neelumová a soudce Shahbaz Ali Razvi proto projednávání o zrychlení odvolání odložili. Je tak zatím nejasné, kdy k dalšímu projednávání dojde. Tím se Tereze pobyt za mřížemi opět ještě protáhne a její osud je dále nejistý!

Totální zoufalství: Jiří Krampol chce zbavit manželku svéprávnosti!

FOTO: Emma Drobná se ukázala v plavkách. To budete koukat!