LOLLOL To mě štveTo mě štve SmutekSmutek

Milan Baroš údajně zmlátil hotelového hosta. Vzduchem měly létat i agresivní nadávky!

Milan Baroš údajně napadl jednoho z hotelových hostů (Zdroj: fbc.cz, valachy.cz)

Pan Bohumil Ullrich (45), technik letového provozu, trávil společně se svojí přítelkyní a dcerami dovolenou v beskydském wellness hotelu Horal. Netušil ale, že si zaslouženého odpočinku v luxusním resortu dlouho neužije.

 

Noční klid tam nejprve začala vyrušovat partička v čele s fotbalistou, ikonou Baníku Ostrava, Milanem Barošem (37). Krátce po půlnoci měli ještě hulákat a dělat kravál. Pan Bohumil si začal na rozléhající se kravál stěžovat. Nejprve se nechal uchlácholit tím, že se celá situace již nebude opakovat. Když se kravál začal objevovat další noc znovu, nevydržel to.

 

Začal problém tedy řešit s vedením hotelu. Dostal se ale do konfliktu právě s fotbalistou Milanem Barošem. Ten mu nejdřív nabízel, že mu pobyt zaplatí, když ihned vypadne. Pak se ale vše zvrtlo v agresivní nadávky. „Milan Baroš byl zjevně opilý a začal mi nadávat ty ču*áku, ty zm*de … my ti venku rozbijeme držku… V této době mě na recepci napadl tak, že si mě přitáhl za mou levou paži a potom se ohnal pěstí proti mně. Jeho pěst mě zasáhla do krku,“ popsal pan Bohumil Blesku.

 

Pan Bohumil po střetu s fotbalistou skončil v nemocnici, kde mu museli dát fixační límec na krk.

 

Co na to hvězda Baníku?

„Je pravdou, že jsem v tomto týdnu pobýval v hotelu Horal a že tam byl jistý muž, který se k hostům hotelu choval nevhodným způsobem. Je pravdou, že jsem tohoto muže na recepci hotelu ve středu na nevhodnost jeho chování upozornil. Kategoricky však vylučuji, že bych tomuto muži nadával nebo že bych ho udeřil pěstí. Pokud něco takového pan Ullrich tvrdí, pak je to lež, popsal svou verzi události deníku Blesk.

 

Celý incident má teď v řešení Policie ČR, kterou pan Ullrich přivolal, neboť se při potyčce bál o život.

 

Inna Puhajková: Luxusní dovolená se proměnila v peklo na zemi!

Záhadně oplodněná vražedkyně je na útěku. Údajně míří do Polska!