Josef Trojan: Diagnostikoval jsem si roztroušenou sklerózu!

Josef Trojan, syn Ivana Trojana a Kláry Pollertové, se objevil na letošním filmovém festivalu v Karlových Varech, kam ho doprovázela parta přítel. V rozhovoru pro deník Blesk prozradil, že si sám diagnostikoval roztroušenou sklerózu. Je skutečně nemocný? Jak to s jeho zdravotním stavem tedy doopravdy je?

 

Mladičký herec ze slavné rodiny, Josef Trojan, dorazil na letošní karlovarský filmový festival za doprovodu svých přátel. Bary, filmy a noční život je to, co je na festival táhlo. Josef v rozhovoru pro deník Blesk prozradil, že v ho trápí jeho zdraví! Již ze samotného projevu je patrné, že Josef není prostě ve své kůži. Nebo že by v tom sehrála roli nadbytečná konzumace alkoholu?

 

[irp posts=“541″ name=“Milan Peroutka: Jen co přijel do Varů, hned zas odjel!“]

 

„Přijel jsem s akutní rýmou, což je nemoc, která mě limituje úplně ze všech nemocí nejvíc. Jsem hypochondr velkého rázu, takže jsem byl kompletně vybavený a nemusel jsem ani navštívit místní lékárnu,“ uvedl pro Blesk.

 

Právě zdraví je to, o co se obává nejvíce, dokonce si sám diagnostikoval roztroušenou sklerózu!

 

„Byl jsem tři týdny na táboře, kde se hodně ponocuje, takže mě postihla únava všech svalů a zrovna v té době jednomu mému známému toto onemocnění diagnostikovali. Po prostudování všech příznaků jsem je všechny začal spatřovat i na sobě. Byl jsem přesvědčený, že ji mám taky. Po půl roce to se mnou v kuchyni seklo a nechal jsem si udělat celkové vyšetření těla a vše bylo v pohodě, nic mi není a nebylo,“ přiznal Josef svoji chybnou diagnózu.

 

Celý rozhovor

 

 

Foto: Instagram.com

Komentáře