LOLLOL SmutekSmutek

Inna Puhajková: Luxusní dovolená se proměnila v peklo na zemi!

Dovolená Inny Puhajkové se proměnila v peklo (Zdroj: Instagram.com/innapuhajkova)

Krásná sporťačka Inna Puhajková (33) prožívá letní luxusní létní dovolenou na Kapverdách. Místo toho aby si užívala drinků, průzračného moře nebo zaslouženého odpočinku, zažívá si opravdové drama.

 

Na dovolenou vyrazila se svým přítelem fotbalistou Petrem Tlustým. Místo toho by si sním užila romantiky a krás luxusní dovolené, je připoutána na lůžko a trpí v bolestech jako zvíře. O svůj zážitek se pochlubila s fanoušky na Instagramu a naléhavě je žádá o pomoc.

 

„Potřebuju radu. Jsem upoutaná na lůžko, absolutně nefunkční, vypadá to na úpal, asi. Příznaky: bolest hlavy, kůže, malátnost. Máte nějakou zkušenost, co na to zabírá,“ napsala na svůj Instagram.

 

„Vypila jsem tři litry vody, dávám si studený ručník za krk. A v sobě mám už dva ibalginy, po kterých ze mě leje jako z konve. Po tom jediném se mi vždy alespoň trochu uleví,“ dodává. Nedlouho poté se pochlubila i fotkou svého obličeje, kde je zřetelně vidět, jak dopadla. Teď má její přítel Petr možnost ukázat, jak se o ní dokáže postarat ve zdraví i nemoci.

 

Inna Puhajková a její úpal (Zdroj: Instagram.com/innapuhajkova)

Školačka z bílinské základní školy, která zfackovala učitele se dočkala trestu!

Milan Baroš údajně zmlátil hotelového hosta. Vzduchem měly létat i agresivní nadávky!