WTFWTF LOLLOL To mě štveTo mě štve SmutekSmutek

Hvězda filmů pro dospělé má příznaky koronaviru. Daisy Lee mohla ohrozit až 60 lidí!

Daisy Lee v roušce (Zdroj: Instagram Daisy Lee)

Instagramová a pronohvězda Karolína Urbanová, známá pod přezdívkou Daisy Lee, se bojí nejen o své zdraví. Má příznaky koronaviru a zřejmě nakazila i další lidi. V úterý proto byla na testech v pražské nemocnici Na Bulovce, jak uvedla pro extra.cz.

 

„Přišla jsem na Bulovku, kde je postavená červená budka a všichni ti zdravotníci jsou oblečení, jak kdyby letěli na Měsíc. Ti, co se jdou testovat, tam stojí v rozestupech a mají roušky. Ale nebylo jich tam tolik, kolik jsem čekala. Bylo jich pouze deset,“ popsala Karolína svou návštěvu na Bulovce pro server extra.cz. Sama se chovala ohleduplně k ostatním a dorazila na Bulovku v roušce.

 

Podle Karolíny je samotné vyšetření velice rychlé.

„Vzali si ode mě kartičku pojišťovny a občanku. Pak mi dali nějakou tyčinku do nosu a to je všechno. Výsledky testu prý přijdou dnes na telefonní číslo a testy mi platí pojišťovna,“ dodala pornohvězda pro extra.cz.

 

Na testy šla hlavně kvůli tomu, že pociťovala příznaky, které podle ní při běžné chřipce nejsou.

„Před dvěma týdny jsem se vrátila z hor a dostala jsem chřipku. Jenže po horách jsem běhala polonahá. Pak všichni strašně začali řešit koronavirus, tak jsem si řekla, že nebudu dělat zbytečné drama. Pak jsem ale slyšela příběhy lidí, kteří měli příznaky třeba jenom dva dny a jelikož jsem měla suchý kašel a byla jsem mezi lidmi, tak jsem si raději došla na testy. Příznaky mi stále neodeznívají. Trošku se bojím,“ řekla s obavami Daisy Lee.

 

Mohla nakazit i další lidi!

Karolína si ze začátku myslela, že se o nic závažného nejedná. Za tu dobu se dostala do kontaktu s mnoha lidmi.

 

„Byla jsem na soukromé party na bytě. Takže pokud to mám, mohla jsem tam nakazit třeba 60 lidí. Byla jsem nezodpovědná. Brala jsem to na lehkou váhu. Zřejmě jsem mohla nakazit i přítele. Ten má také příznaky. Bolí ho hlava, svaly a má zimnici. Už to není klasická chřipka. Přítel se šel na Bulovku testovat se mnou. Jsem z toho psychicky vyřízená,“ dodala pro extra.cz.

Zeman natočil speciální projev o koronavirové pandemii. Prima ho odvysílá ve čtvrtek!

Ochrana před koronavirem: Harry s Meghan k sobě jen tak někoho nepustí!