Heroinová pašeračka Tereza H. u soudu: Ukázala se v diamantových náušnicích!

Tereza H., která pašovala heroin v dvojitém dně kufru a chystala se odletět do Abú Zabí má svůj osud opět nejistý. Soud její případ pokusu o pašování drog opět odročil.

 

„Heroinová Tereza H.“ (23), která byla v lednu zadržena na letišti v pákistánském Láhauru za pašování drog stanula opět před soudem. Dívka původem z Uherského Hradiště pašovala ve svém kufru devět kilo heroinu. Deset měsíců táhnoucí se proces už minulý týden vstoupil do závěrečné fáze. Očekávalo se tedy rychlé rozhodnutí soudu. Verdikt měl být známý již v sobotu, pak ve středu, ale případ pašeračky soud opět odročil.

 

Důvodem je nedokončený výslech jednoho z celních vyšetřovatelů, kteří Terezu v lednu na letišti zadrželi. Osud Terezy je po deseti měsících od jejího pokusu stále nejistý. Další soudní stání je naplánováno na pátek, kde by mělo dojít k dovyslechnutí potřebných svědků. Od toho by se bude odvíjet konečné rozhodnutí soudce.

 

„Další soudní stání je naplánováno na pátek 26. října. Soud bude pokračovat výslechy posledních svědků,“ uvedla pro TN.cz mluvčí ministerstva zahraničí Michaela Lagronová.

 

Tereza se při příchodu k soudnímu stání chovala skoro jako hollywoodská celebrita, dominoval široký úsměv. Tomu sekundovaly diamantové náušnice, které nešly přehlédnout. Na sebe oblékla šaty, které vyhovují pákistánským zvyklostem. Outfit doplnila o tradiční sluneční brýle. Podle jejího doprovodu se Tereza cítí dobře.

 

Foto: lahorenews.tv

Komentáře