WTFWTF LOLLOL To mě štveTo mě štve SuperSuper SmutekSmutek Hustý!Hustý!

Dominika Gottová se práce neštítí. Zkoušela práci v řeznictví!

Dominika Gottová zkoušela práci v řeznictví!

Po návratu do vlasti nemá Dominika Gottová zrovna na růžích ustálo. Už třetí měsíc pracuje jako barmanka v kavárně jednoho z pražských nákupních center.

 

Teď ale podle všeho začala zvažovat změnu zaměstnání. Novináři ji přistihli ve stejném nákupním centru, jen o dvě patra níže. Zaučovala se v řeznictví!

 

„Pracuji stále v baru, ale dostala jsem tuto nabídku od moc milé paní, a tak jsem si to chtěla vyzkoušet. Mému nadřízenému v baru jsem to řekla, věděl o tom! Jak to bude dál, to zatím nechci v tuto chvíli komentovat,“ řekla deníku Aha! Dominika.

 

Dominika má před koncem zkušební doby a tak, se rozmýšlí, zda za barem zůstane, nebo se přesune o dvě patra níže. Nejen, že musí řešit, co se svou prací, ale řeší také bydlení, které ji v poslední době docela tížilo. Teď už se ale vše obrací k lepšímu a vypadá to, že se bude co nevidět stěhovat.

 

„Našla jsem si konečně byt a už jsem za něj složila zálohu,“ dodala.

 

Dosud bydlela u své přítelkyně Šárky Rezkové. V jejím domě však téměř došlo k neštěstí, když Dominika usnula se zapálenou cigaretou v ruce. Ta jí spadla a zapálila noční košili. Záchranou byl Rezkové partner, který ucítil kouř. Gottová celý incident nekomentovala, ale vzkázala, že ji to velmi mrzí.

 

Ronaldo bez fanoušků. 1000 hra na prázdném stadionu!

Šeherezáda z telenovely Tisíc a jedna noc porodila. Onur byl přitom!