Dnes zemřela jedna z nějvětších filmových hvězd Václav Postránecký!

Václav Postránecký (Foto: FTV Prima)

Včera večer zemřela jedna z největších českých filmových hvězd. Václav Postránecký podlehl těžké nemoci. Bylo mu 75 let.

 

Smutná zpráva dnes zasáhla celou Českou republiku. Václav Postránecký je po smrti. Ve věku 75 let zemřel včera ve večerních hodinách po težké nemoci, se kterou dlouhodobě bojoval. Divákům byl známý zejména z komedií S tebou mě baví svět, Bobule nebo Jak se krotí krokodýli. Byl hvězdou také několika seriálů. Mezi nejznámější patří zejména Četnické humoresky, seriál televize Nova Doktoři z Počátků nebo primácký seriál Krejzovi.

 

Jeho zdravotní stav se v posledních dnech nezlepšoval, spíše naopak. Médiím se několikrát svěřil s tím, že mu ještě tak zle v životě nebylo.

 

„Václav Postránecký v úterý 7. května ve 22:40 v kruhu nejbližší rodiny podlehl dlouhému statečnému souboji se zákeřnou nemocí,“ uvedl mluvčí Činohry Národního divadla Tomáš Staněk.

 

Postránecký sice bojoval s těžkým onemocněním a několik týdnů strávil v nemocnici, přesto doufal, že si ještě zahraje ve třetím pokračování úspěšného filmu 3 Bobule. “Strašně rád bych se zúčastnil. Postavit se před kameru sice nemohu, ale prý by postačil můj hlas. Velmi rád to natočím, když mi to zdraví dovolí,” řekl v dubnu v rozhovoru pro Blesk.cz.

Britská královská rodina se rozrostla o dalšího člena. Meghan Markle porodila!

Otřesná vražda v Pardubicích. Obětí bylo teprve sedmileté dítě!