Dara Rolins po Rytmusovi už dávno neteskní. Teď prý čeká na toho pravého!

Dara Rolins uveřejnila na svém Instagramu rozsáhlý vzkaz ženám. Rozebírá v něm, jak se společnost dívá na single ženy a naráží na svého bývalého partnera Rytmuse. Ze vzkazu vyplývá, že on je ten, kdo bránil jejímu štěstí.

 

Od ukončení sedmiletého vztahu zpěvačky Dary Rolins (46) s raperem Rytmusem (42) uplynul již nějaký čas. Dara dala svým příspěvkem na sociální síti Instagram světu najevo, že je pro ni Rytmus jen pouhou minulostí. Jak sama píše, čeká až do jejího života vstoupí ten pravý partner, se kterým bude konečně šťastná. Ten se ale zatím stále nedaří nalézt. Vyjádřila se také k tomu, jak single ženy vnímá společnost.

 

Foto: Instagaram.com

 

„Kopec lidí vnímá single ženu jako něco politování hodného. Věřte mi, potřeba o tom občas napsat nevychází z mého pocitu přesvědčovat tyto lidi o opaku. Ale soucítím se ženami, které to rozčiluje. Jsem na jejich straně. Ať řeknete na obranu cokoliv, vždy se to dá obrátit proti vám, záleží na úhlu pohledu a velkorysé schopnosti připuštění jiné než té zaběhlé, zastaralé teorii o štěstí, kterým ženu naplní jen muž po jejím boku a tradiční, systémově zaběhnutý vztah. My, ženy, které jsme oficiálně „single“ netvrdíme, že nás muži nečiní šťastnými. Potřebujeme je. A oni nás.“, uvedla Dara Rolins na svém Instagramu.

 

„Odchodem a příchodem muže štěstí nikam neodchází. Nestahuje se na jinou adresu nebo tak něco. Není podmíněno „jím“ nebo „jí“. Nositelem jsme vždy jen my. A pokud je to jinak, problém je jinde. Určitě ne ve vašem partnerovi, resp. v tom, zda ho právě máte nebo ne …. Tým jsem si jistá, v tom mi můžete věřit.“, dodává. Naráží tím na svého bývalého partnera Rytmuse. Je tedy jasné, že nějaký tesk po nevydařeném vztahu není na pořadu dne.

Komentáře