LOLLOL To mě štveTo mě štve SmutekSmutek

Další rána pro heroinovou pašeračku Terezu Hlůškovou. Tohle jí srazilo na kolena!

Tereza Hlůšková (Zdroj: Facebook.com)

Tereza Hlůšková (22), češka zadržená na letišti v pákistánském Láhauru za pašování 9 kg heroinu, opakovaně žádala pákistánské úřady o to, aby se její rozsudek opět projednal. Přála si, aby byla propuštěna na svobodu. Opět si ale vyslechla zdrcující rozhodnutí soudu a odešla s nepořízenou.

 

Tuto středu předával její právní zástupce pákistánskému soudu dvě žádosti. „Jedna žádost se týkala milosti nebo propuštění na kauci a další Terezina žádost byla ohledně dřívějšího soudního stání,“ řekl pro Blesk pákistánský novinář Alí Aršad, který případ sleduje.

 

Tereza Hlůšková v Pákistánu (Zdroj: reprofoto Express news)

 

Soud nakonec nevyhověl ani jedné Terezině žádosti. „Soud uvedl, že datum soudního jednání je stanoveno na září, tudíž se Terezin případ bude projednávat v září,“ dodal Aršad.

 

Tereza tak stráví další měsíce za mřížemi pákistánského vězení. Krušné chvilky ji čekají zejména v přicházejících letních měsících. Teploty tam stoupají až ke 40 °C, což je naprosto nesnesitelné ve spojení se špatnými hygienickými podmínkami, na které si Tereza stěžuje. Uvidíme, zda soud vůbec někdy její trest v délce trvání 8 let a 8 měsíců strávených za mřížemi zmírní nebo zruší.

Chci jít vlastní cestou, říká Veronika Kopřivová o rozchodu s Jaromírem Jágrem.

Chladnokrevně vraždila. Teď záhadně otěhotněla ve vězení!