LOLLOL To mě štveTo mě štve

Chci jít vlastní cestou, říká Veronika Kopřivová o rozchodu s Jaromírem Jágrem.

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová (Zdroj: Wikimedia/S.Yume, Instagram.com/verunkakoprivova)

Poté co Jaromír Jágr (47) potvrdil spekulaci o tom, že se rozpadl vztah mezi ním a Veronikou Kopřivovou (28), ta uveřejnila oficiální vyjádření.

 

Už nějakou dobu se šířily spekulace o tom, že Veronika Kopřivová již s hokejistou Jaromírem Jágrem žádný vztah neudržuje. Poté co se na veřejnost dostali fotky, na kterých je zachycena v jedné pražské kavárně, jak má položené nohy na finalistovi Muže roku Miroslavu Dubovickém, Jaromír Jágr pro Expres.cz uvedl, že s Kopřivovou už vztah netvoří a avizoval o tom, že Veronika zveřejní své vyjádření na instagramovém účtu. Kopřivová se navíc měla v kavárně líbat, jak uvádí žena, která fotku pořídila.

 

Jak Jágr slíbil, tak se také stalo. „Celou dobu, co jsem veřejnosti na očích, vznikají různé spekulace. Většina z nich byla úplně smyšlená, některé byly založeny na pravdě, ale dost přikořeněny,“ uvedla Kopřivová na Instagramu.

 

„Chtěla bych touto cestou zastavit kolotoč spekulací, který se rozjíždí. S Jaromírem nějakou dobu netvoříme pár a nežijeme spolu. Rozhodla jsem se jít vlastní cestou. Odpovědi na otázky co, kdy, kde, proč a jak jsou čistě naše osobní věc a ostatní jsou a budou spekulace. Neventilovali jsme to, protože jsme měli povinnosti a práci a taky jsme potřebovali čas, abychom se se situací mohli v klidu, bez tlaku a pozornosti médií vyrovnat,“ dodala na svém Instagramu.

Další trápení pro Jiřího Krampola. Jeho maželku Hanu odmítli léčit!

Další rána pro heroinovou pašeračku Terezu Hlůškovou. Tohle jí srazilo na kolena!