Bývalá přítelkyně Fattyho Pillowa tvrdě útočí na herečku Annu Kadeřávkovou!

Sára Holanová (Zdroj: YouTube.com)

Bývala přítelkyně Fattyho (26), Sára Holanová, drsně zaútočila na Annu Kadeřávkovou (21) a obvinila jí z hromadného množení psů bez průkazu původu. Obula se do ní po tom, co Anna na svém Instagramu zveřejnila video nově narozených štěňat.

 

Sára Holanová, bývalá přítelkyně youtubera Fattyho Pilowa (26), je na českém internetu známá především jako ochránkyně práv zvířat. V minulosti krajně vystupovala proti psím množírnám. Kvůli hromadnému množení psů bez průkazu původu měla již v minulosti několik konfliktů s youtubery i řadou českých celebrit. Tentokrát sklidila kritiku i česká herečka Anna Kadeřávková (21). Problém nastal ve chvíli, kdy Anna (21) zveřejnila na svých InstaStories video, na kterém ukazovala svá nově narozená štěňata. Na videu bylo patrné, že se jedná o křížence.

 

Anna Kadeřávková (21) se nejprve snažila situaci vysvětlit tím, že jejich hárající fenu v létě prostě obskočil kolemjdoucí pes, tudíž se nedalo nic dělat. Podle jejích slov štěňátka rozhodně neutopí, ale hezky vypiplá, vymazlí, odkojí a dá do dvou milujících rodin. Nebyla by ale to Sára Holanová, kdyby jí toto nevytočilo doběla. Jak sama tvrdí, je Anna (21) další známou osobností, která podporuje množení psů a dává svým fanouškům špatný příklad. „Ještě se veřejně doznala, že vlastně byli u toho a nic s tím neudělali. Nechali psa v klidu dokončit práci, fenu tím ohrozila na životě a ta musela rodit císařem,“ uvedla Sára na svém instagramovém profilu.

 

Tentokrát ale řada Sářiných fanoušků s jejím jednáním nesouhlasí a hlásají, že už to zkrátka trochu přepískla. Je tedy opravdu na pováženou, zda Sára její nenávist vůči množení psů trochu nepřehání a zbytně neútočí na nevinné lidi.

 

George Clooney: Pobyt v Itálii se proměnil v pobyt v nemocnici!

Nechutnost v Česko Slovensko má talent doslova šokovala porotu!