Britská královská rodina se rozrostla o dalšího člena. Meghan Markle porodila!

Aktualizováno: 6. 5. 2019 18:22

Meghan Markle a princ Harry (Foto: Mark Tantrum - Wikimedia)

Z Meghan Markle a prince Harryho jsou rodiče. Dnes v ranních hodinách se jim narodil první potomek. Pro syna zatím jméno nemají, ale stále zvažují, jaké mu dají. Ukázat světu ho chtějí již tuto středu.

 

Vejvodkně a vévoda ze Sussexu se stali rodičmi. Meghan Markle přivedla dnes v 5:26 místího času na svět svého prvorozeného potomka. Termín porodu měla mít už před týdnem. Při jejím porodu nechyběl princ Harry, který jí byl celou dobu oporu.

 

Královská rodina již stačila povrdit pohlaví miminka. Pišnit se může chlapcem, který měl po narození něco málo přes 3, 20 kg. Samotný porod proběhl bez komplikací a maminka i miminko jsou v pořádku. Královská rodina radostnou novinku s oficiálními informacemi zveřejnila na svém Instagramu krátce po půl třetí odpoledne místního času.

 

Po boku měla Meghan v tento den také svou mámu Dorii Rangland, která přiletěla za dcerou do Británie před měsícem. Harry přiznal, že s manželkou stále zvažují, jaké jméno svému synovi dají. Poprvé by měli svého potomka ukázat světu již tuto středu. “Aby všichni miminko viděli,” dodal princ.

Kim Kardashian a Kylie Jenner spolupracují na kolekci parfémů ve tvaru rtů

Dnes zemřela jedna z nějvětších filmových hvězd Václav Postránecký!