Adam Mišík: Restart kariéry!

Adam Mišík dává své hudební kariéře nové rozměry. Nový singl s hostujícím rapperem Renne Dangem je teprve začátek!

 

Že nikdo v České republice nedělá kvalitní taneční pop hodný zahraniční konkurence bylo možná pravdou před vydáním nového singlu a videoklipu zpěváka Adama Mišíka s názvem Slowmo, na kterém spolupracoval s rapperem Renne Dangem. Nyní zpěvák otevírá novou kapitolu nejen své kariéry, ale i tuzemské popové scény. Do videoklipu navíc přizval svoji přítelkyni – modelku Dianu Kratochvílovou.

 

Adam Mišík se svou drahou polovičkou

 

„Od mého prvního hitu uplynuly čtyři roky. Za tu dobu se u mne odehrálo hodně nových věcí, a tak nějak přirozeně jsem vycítil, že se chci posunout i hudebně. Cíl pro rok 2017 jsem měl jediný – vyjít s novou skladbou, která bude podle mých představ. Potřeboval jsem ty správné lidi a kreativní svobodu,“ řekl pro Primu Adam.

 

Vyměnil manažera, kapelu, label i producenty. Protože jde o úplný restart kariéry, dance popový track Slowmo je v podstatě druhým debutovým singlem. Singl Slowmo se nahrával za asistence producenta Martina „Maxe“ Šrámka v bratislavském LittleBeat Studiu. Na textu spolu s Adamem a Matějem Vávrou spolupracoval hostující rapper s vietnamskými kořeny Renne Dang. Toho si Adam přizval z důvodu obliby čím dál víc trendy kombinace dancehallových elektronických tracků s rapem.

 

„Na začátku jsem byl skeptický a rozhodnutý odmítnout. Pak jsem si ale pustil demo a ihned změnil názor. Přesně tenhle čerstvý vítr v českém popu chybí. Je důležité ukázat posluchačům, že dobrá domácí popová skladba nemusí znít jak od táboráku,“ komentuje spolupráci Renne.

 

„Moji rodiče bohužel vůbec netuší, co je to to „slowmo“, ale mladí posluchači text s intimním nádechem určitě pochopí,“ dodává s úsměvem Adam.

 

Foto: Adam Mišík – Slowmo ft. Renne Dang, Instagram.com

Komentáře